Hamilton Comics
Marvel Comics
Image Comics
Valiant Comics
DS Sticker Collections
Jiri Models
DK Readers
Bandai
Egmont ČR
Papercutz

Boom! Studios

 


 


 

 

 

 

POWER RANGERS UNIVERSE #1 (29.12.2021)
Jaký je skutečný původ Fantom Strážce? A jaké je jeho spojení s Morfovací Sítí? Od chvíle, kdy se poprvé před 24 lety objevil, fanoušky zajímal původ mocného a záhadného Fantom Strážce a jak je navázán na vesmír Strážců Vesmíru. Toto jsou otázky, které nebyly zodpovězeny, až dosud!
 


 

POWER RANGERS UNIVERSE #2 (26.01.2022)
Objevte pravdu o Fantom Strážci, Morfovacích Mistrech, Strážcích Vesmíru a Morfovací Síti samotné v sérii, která odemkne tajemství vesmíru Strážců Vesmíru! V dávné minulosti se šest dospívajících vyškrábalo do Mistrovské Výhně, aby zachránili tajemnou postavu, kterou zachránili z Morfovací Sítě. Ale tím se oprostí od svých rodičů, Morfovacích Mistrů, kteří se povznesou do samotné Sítě, aby ji ochránili před Temným Přízrakem. Dokážou ochránit Zemi a samotnou Síť před napadajícími silami, které k nim míří? Tato otázka bude muset počkat, protože nejprve se musí ubránit... útoku T-Rexe!
 


 

POWER RANGERS UNIVERSE #3 (23.02.2022)
Na Zemi se zřítí záhadný modul, ale na scéně jsou dospívající legendární Strážci, aby se postavili všem nebezpečím, která z vesmíru přichází. Zatímco jejich legendární formy Strážců jim umožnili cítit se tak mocně proti hordě z modulu, co se stane, když jejich síly začnou selhávat... a dokonce jim ubližovat?
 


 

POWER RANGERS UNIVERSE #4 (23.03.2022)
Zatímco teenageři bojují s vyhořením ze surové energie Sítě, Generál jim a Morfinautovi nabízí smrtící volbu, i když hrozí, že vezme Mistrovskou Výhěň. Najdou legendární teenageři způsob, jak stabilizovat svou energii Sítě a pomoci Morfinautovi přežít následující bitvu?
 


 

POWER RANGERS UNIVERSE #5 (27.04.2022)
V Mistrovské Výhni pociťují legendární Strážcovští teenageři a Morfinaut následný otřes kouřícího kráteru na zemském povrchu. Na tajemném místě havárie jsou jejich nové schopnosti a dovednosti testovány proti hordě pěšáků! Ale co se stane, když jejich síly začnou selhávat... a dokonce se začnou obracet proti nim?
 

POWER RANGERS UNIVERSE #6 (25.05.2022)
V napínavém vyvrcholení Power Rangers Universe hrozí zkaženost Temného Přízraku nejen zničením Strážců, ale ohrozí samotnou existenci Morfovací Sítě! Aby teenageři ochránili strukturu reality, musí najít způsob, jak proniknout do srdce Morfovací Sítě a postavit se dosud nejděsivějšímu nepříteli, jejich mentorovi, Morfinautovi! Objevte tajemství Sítě a vzrušující nové formy Strážců, zatímco se odhaluje minulost a budoucnost příběhu Strážců Vesmíru!