Hamilton Comics
Marvel Comics
Image Comics
Valiant Comics
DS Sticker Collections
Jiri Models
DK Readers
Bandai
Egmont ČR
Papercutz

Boom! Studios

 


 


 

 

 

 

POWER RANGERS: DRAKKON NEW DAWN #1 (19.08.2020)
Po porážce Duchových hlídek se Kimberly Hartová stala císařovnou Země. Nicméně svět Bezmincových je stále ve zmatku a i když je Lord Drakkon pryč, stále zbývá několik pozůstatků z jeho režimu, které je třeba rozebrat a nečekané překvapení na ni čeká v místě známém pouze jako Mrtvý Bod.
 


 

POWER RANGERS: DRAKKON NEW DAWN #2 (23.09.2020)
Kimberly Hart, zjevná Drakkonova dědička, se stále vzpamatovává ze šokujícího objevu hluboko v srdci vězení Lorda Drakkona známého pouze jako Mrtvý Bod, nevědomky spustí zprávu, která nakonec postaví Kimberly tváří v tvář nepříteli, který je ještě mocnější než samotný Lord Drakkon. Pomůže jí neznámý Strážce, kterého osvobodila, nebo se postaví proti ní?
 

POWER RANGERS: DRAKKON NEW DAWN #3 (28.10.2020)
Je to nejtemnější hodina pro svět Bezmincových. Adam Park je mrtvý, Eclipta se chystá kontaktovat Temný Přízrak, aby zotročil lidstvo a Bezmincoví a Strážcovské Hlídky (nyní zbaveni moci díky úsilí rozčarovaného Jasona Scotta, o kterém se nyní ukázalo, že je naživu), si jdou po krku. Dokáže Kimberly Hartová, císařovna Země, zachránit svět před největší hrozbou, které kdy čelil?