Hamilton Comics
Marvel Comics
Image Comics
Valiant Comics
DS Sticker Collections
Jiri Models
DK Readers
Bandai
Egmont ČR
Papercutz

Boom! Studios

 


 


 

 

 

 

Power Rangers/NINJA TURTLES #1 (04.12.2019)
Strážci Vesmíru přiletí do New Yorku, aby našli Tommyho Olivera/Zeleného Strážce, ale brzy zjistí, že spojil síly se zločinným Trhačem a klanem Foot! Strážci jsou konfrontováni dalšími (ne)přátely - Želvami Ninja! Dokáží tito hrdinové najít způsob, jak spolupracovat a porazit zlosyny a zachránit svět před totální destrukcí?!

 


 

POWER RANGERS/NINJA TURTLES #2 (08.01.2020)
Tommy čelí šokující zradě uvnitř klanu Foot, která ho staví do hledáčku jejich vůdce - Trhače! Ale dokážou Strážci a Želvy odložit své neshody, než Trhač vypustí svou ultimátní zbraň? Žádný fanoušek Strážců nebo Želv si tuto šokující poslední stránku nemůže nechat ujít!


 

POWER RANGERS/NINJA TURTLES #3 (05.02.2020)
Rita Repulsa se postaví proti Trhačovi, aby ovládla zbraň, která navždy změní Strážce Vesmíru! Bez ohledu na to, kdo vyhraje, svět už nikdy nebude stejný! Zatímco dva nepřátelé bojují, Strážci Vesmíru musí najít způsob, jak zaútočit na základnu klanu Foot, aby zachránili Tommyho, zatímco Želvy Ninja vystupují, aby pomohli svým novým spojencům nečekaným způsobem.


 

POWER RANGERS/NINJA TURTLES #4 (18.03.2020)
Jsou to Želvy Ninja a Strážci Vesmíru, jak jste je ještě nikdy neviděli vs. Trhač! No vážně. Jen si představte tu nejlepší věc, kterou bychom mohli udělat, a ano, udělali jsme ji.

POWER RANGERS/NINJA TURTLES #5 (17.06.2020)
Je to konečné střetnutí mezi Strážci Vesmíru a Želvami Ninja, proti společným silám Rity Repulsy a Trhače! Cowabunga!