Hamilton Comics
Marvel Comics
Image Comics
Valiant Comics
DS Sticker Collections
Jiri Models
DK Readers
Bandai
Egmont ČR
Papercutz

Boom! Studios

 


 


 

2020
2021
2022

 

 

 

MIGHTY MORPHIN #1 (04.11.2020)
Nový tým Strážců Vesmíru se shromáždil, aby čelil nejsmrtelnějším hrozbám pro Zemi – ale kdo je zbrusu nový Zelený Strážce po jejich boku? Nový tým Strážců Vesmíru je na kolizním kurzu s ještě smrtelnějším Lordem Zeddem, který má novou misi a novou motivaci – takovou, která změní vše, co jste si mysleli, že víte o našich hrdinech! Ale i když tým Strážců Vesmíru dokáže najít způsob, jak přežít Zedda a jejich tajemné nové nepřátele, možná objeví, že největší hrozbu pro jejich budoucnost, je šokující tajemství Zordonovy minulosti! Zde začíná nový epos Mighty Morphin, ideální pro dlouholeté fanoušky i nové čtenáře.
 


 

POWER RANGERS #1 (11.11.2020)
Strážci Vesmíru odhalují novou vesmírnou hrozbu, kterou mohou porazit pouze původní Strážci Vesmíru, nyní známí jako Omega Strážci – Jason, Trini a Zack! Ale jejich tajnou zbraní je... darebný Lord Drakkon?! Zordon zakazuje Omega Strážcům zapojit Drakkona, takže pokud chtějí zachránit vesmír, budou muset vzepřít a postavit se proti svým starým přátelům.
 


 

MIGHTY MORPHIN #2 (09.12.2020)
Dvě nové série. Dva nové týmy. Éra neomezené síly pokračuje, protože jsou odhalena šokující tajemství nového Zeleného Strážce! Zordon požádá Billyho o pomoc, když tým Strážců Vesmíru řeší šokující zradu týmu Omega Strážců. Zatímco tým Strážců Vesmíru zůstává rozbitý, Zedd zahájí svůj nejnovější útok a v cestě mu stojí pouze nový zelený Strážce. Ale nikdo z nich si neuvědomuje, že se dostali do pasti, díky Zeddovým novým schopnostem!
 

POWER RANGERS #2 (16.12.2020)
Dvě nové série. Dva nové týmy. Éra neomezené síly pokračuje, zatímco Omega Strážci zradí Zordona! Nová vesmírná hrozba je tady a zcela nový tým Strážců Vesmíru se ji pokusí zastavit, i kdyby to znamenalo důvěřovat jejich smrtelnému nepříteli Lordu Drakkonovi. Ale když nová hrozba zahájí svou první ofenzívu proti Strážcům Vesmíru, otázkou zůstává – bude se Drakkon chovat jako přítel nebo nepřítel? Koneckonců, Drakkon má vždy plán…