Hamilton Comics
Marvel Comics
Image Comics
Valiant Comics
DS Sticker Collections
Jiri Models
DK Readers
Bandai
Egmont ČR
Papercutz

Boom! Studios

 


 


 

 

 

 

JUSTICE LEAGUE/POWER RANGERS #1 (11.01.2017)
JUSTICE LEAGUE/POWER RANGERS #1 CZ text
Dva z nejlepších komiksových týmů se spojí poprvé v historii! Něco hrozného se stalo v Andělském Háji! Když je Velín pokořen a teleportéry jsou poškozeny, Zack je hozen do jiného vesmíru, kde si ho záhadný maskovaný mstitel splete s nepřítelem. Dokáží se ostatní Strážci Vesmíru dostat ke svému příteli včas, aby ho zachránili před Batmanem?

Počet stran: 23
Formát: cbz
Velikost: 32,4 MB


 


 

JUSTICE LEAGUE/POWER RANGERS #2 (08.02.2017)
JUSTICE LEAGUE/POWER RANGERS #2 CZ text
Ztraceni v jiné dimenzi, Strážci Vesmíru musí čelit týmu jako žádnému jinému, se kterým se kdy utkali! Ve světě hemžícím se božskými hrdiny a nepřátely tak monstrózními jako Lord Zedd, to bude chtít víc než superschopnosti, aby přežili. Dokáží Strážci Vesmíru pracovat s Ligou Spravedlnosti, aby našli cestu zpět domů?

Počet stran: 21
Formát: cbz
Velikost: 33,8 MB


 


 

JUSTICE LEAGUE/POWER RANGERS #3 (08.03.2017)
JUSTICE LEAGUE/POWER RANGERS #3 CZ text
Zlo plodí zlo, když se Brainiac a Lord Zedd stanou partnery, aby zničili své Země! Dokáže Liga Spravedlnosti vystát temné terory Lorda Zedda? Přežije Andělský Háj Brainiacovy archivní aspirace?

Počet stran: 23
Formát: cbz
Velikost: 27,5 MB


 


 

JUSTICE LEAGUE/POWER RANGERS #4 (17.05.2017)
JUSTICE LEAGUE/POWER RANGERS #4 CZ text
Superman je odhodlaný pomoct Strážcům Vesmíru vrátit se do jejich dimenze, dřívě než pocítí bolest ze ztráty celé své planety. Billy a Cyborg mají plán, který by mohl vše zachránit, ale zdá se nemožný, pokud nebudou mít k dispozici Obří Hadronový Urychlovač.

Počet stran: 23
Formát: cbz
Velikost: 28 MB


 


 

JUSTICE LEAGUE/POWER RANGERS #5 (09.08.2017)
JUSTICE LEAGUE/POWER RANGERS #5 CZ text
Liga Spravedlnosti a Strážci Vesmíru dorazili do domovské dimenze Strážců, ale hrdinové těchto dvou světů jdou příliš pozdě, aby zabránili šokujícímu osudu Andělského Háje. Se Zemí nacházející se na hraně zničení, dokáží se tyto týmy spojit, aby odvrátily škody způsobené Zeddem a Brainiacem?

Počet stran: 22
Formát: cbz
Velikost: 31,4 MB


 

JUSTICE LEAGUE/POWER RANGERS #6 (27.09.2017)
JUSTICE LEAGUE/POWER RANGERS #6 CZ text
Strážci Vesmíru znovu získali své Silo Mince a kontrolu nad Zordy, ale boj ještě zdaleka není vyhraný. Brainiacovo spojení se Zeddem dál ohrožuje jejich Zemi. A bez Zordonových rad, dokonce ani jejich spojenectví s Ligou Spravedlnosti nemusí stačit k záchraně světa. Nepropásněte epické finále!

Počet stran: 23
Formát: cbz
Velikost: 34 MB