Hamilton Comics
Marvel Comics
Image Comics
Valiant Comics
DS Sticker Collections
Jiri Models
DK Readers
Bandai
Egmont ČR
Papercutz

Boom! Studios

 


 


 

 

 

 

GODZILLA VS. THE MIGHTY MORPHIN POWER RANGERS #1 (23.03.2022)
Když Rita Repulsa použije starodávný artefakt, aby se transportovala do vesmíru bez Strážců Vesmíru, objeví se ve vesmíru s mimozemšťany, kaiju a... Godzillou! V naději, že zničí tohoto nového nepřítele, Rita vrhne svá hrozná stvoření do boje. Ale nikdy nečekala, že ji Strážci následovali do této alternativní reality a Dinozordy se tak ocitly tváří v tvář Králi Monster!
 


 

GODZILLA VS. THE MIGHTY MORPHIN POWER RANGERS #2 (27.04.2022)
Godzilla bojuje s Megazordem ať vyhraje kdokoliv, svět bude ve velkém nebezpečí kvůli kombinované hrozbě Xilienských útočníků a Rity Repulsy! A pokud obří robot a obří monstrum nebyly dostatečně kataklyzmatické, co takhle Gigan - kybernetické vesmírné monstrum připravené bojovat s nimi oběma?
 


 

GODZILLA VS. THE MIGHTY MORPHIN POWER RANGERS #3 (25.05.2022)
Každý, kdo čte tuto sérii, očekává týmovou spolupráci, a tady to je! Jenomže tohle možná neměli na mysli! Co je horšího než zlotřilé monstrum z vesmíru Godzilly? Darebná monstra z vesmírů Godzilly Strážců Vesmíru! A spojují své síly, aby zničili Strážce Vesmíru!
 


 

GODZILLA VS. THE MIGHTY MORPHIN POWER RANGERS #4 (20.07.2022)
Godzilla a Megazord se spojí, aby bojovali s řadou obřích monster – některá ze světa Strážců Vesmíru, některá ze světa Godzilly! Mezitím se Zelený Strážce pokusí o odvážný útěk ze spárů Rity! A dosud nejděsivější výzva od největšího nepřítele Godzilly se chystá propuknout v plnohodnotné kaiju!

GODZILLA VS. THE MIGHTY MORPHIN POWER RANGERS #5 (14.09.2022)
Godzilla a Strážci Vesmíru čelili spoustě strašlivých nepřátel. Nyní však čelí své největší výzvě – mocnému králi Ghidorahovi! Dokážou Strážci a Král Monster odložit své neshody na dostatečně dlouhou dobu, aby přežili útok tříhlavého tyrana? To se dozvíte v bombastickém závěru nejkolosálnějšího spojení tohoto roku!