Animaniacs
Walter Melon
France Five
Emo Rangers
CollegeHumor
Key & Peele
XFX
Adult Swim
Bat in the Sun
Annoying Orange

Lone Wolf Studios
Power/Rangers
Ismahawk
Kamen Ramen Studios
Boom! Studios
HyperdrivePics
Omar Zaki
Unworthy Productions
Henshin Squad
Crimson Vision Studios
We Bare Bears
Battle for the Grid
Fanward

 


 

Animaniacs
Animáci
1995 | 0 Videí online (1 video stáhnutelné s CZ dabingem)
Sourozenci Yakko, Wakko a Dot Warnerovi způsobili před padesáti lety tolik škody a zmatku, že museli být zavřeni ve vodárenské věži Warner Bros. Podařilo se jim uniknout a spolu se svými stejně praštěnými kamarády zažívají bláznivá a legrační dobrodružství.
 

 

 

 

Walter Melon
Bulva Meloun
1998 | 1 Video online (1 video stáhnutelné s CZ dabingem)
Bulva Meloun byla animovaná série založená na francouzském komiksu. Bulva Meloun a jeho nejlepší přítel pracují jako hrdinové k pronajmutí a jako zástup pro známé superhrdiny, kteří nešťastnou náhodou nemohou zachránit svět.
 


 

 

Jushi Sentai France Five
2000 - 2013 | 6 Videí online (6 videí stáhnutelných s CZ titulky)
Francouzská Pětka je francouzská mini série režírovaná Alexem Pilotem a produkovaná Buki X-4 Productions od roku 2000. Je to ve Francii velmi populární Super Sentai série. Sentai série mívají jistý motiv a Francouzská Pětka má každého člena pod jistým motivem z francouzské kultury.
 


 

 

Mighty Moshin Emo Rangers
2005 - 2015 | 8 Videí online
Mighty Moshin' Emo Rangers byla televizní minisérie na MTV UK. Šou byla parodií na Mighty Morphin Power Rangers. Série byla režírována Chrisem Phillipsem a Nickem Pittomem. Vše začalo jako fanouškovský projekt, ale byla rychle vybrána do MTV UK v roce 2006 a dostala se i do americké MTV.
 


 

 

CollegeHumor
2010 | 1 Video online (1 video stáhnutelné s CZ titulky)
CollegeHumor je americký komediální internetový server. Obsahuje jednak vlastní původní komediální tvorbu. Stránka byla založena v roce 1999 Joshem Abramsonem a Rickym Van Veenem. Pod hlavičkou CollegeHumor Originals jsou na serveru vydávány různé jednorázové komediální skeče, krátké filmy a videoklipy.
 


 

 

Key & Peele
2012 | 1 Video online (1 video stáhnutelné s CZ titulky)
Key & Peele je americká skečová komediální televizní série vytvořená Keegan-Michaelem Keyem a Jordanem Peelem pro Comedy Central.
 


 

 

XFX
2012 | 1 Video online (1 video stáhnutelné s CZ titulky)
XFX je výrobní divize Hong Kongské firmy. XFX divize má své ředitelství v Ontariu, Kalifornii a specializuje se na výrobu grafických karet, zdrojů a základních desek.
 


 

 

Adult Swim
2013 | 1 Video online (1 video stáhnutelné s CZ titulky)
Adult Swim je Váše noční domov animací a komedií. Všechno tu je. A nezapomeňte navštívit AdultSwim.com. Víme, že nemůžete zapomenout, ale jentak pro jistotu připomínáme.


 

Bat in the Sun
2013 - 2021 | 5 Videí online (6 videí stáhnutelných s CZ titulky)
Bat in the Sun je audiovizuální společnost založena v roce 2001 Aarone a Seanem Schoenkeovými. Jejich práce posbírala mnoho ocenění a získala si velkou popularitu ve filmovém průmyslu. Jejich filmy se objevily v USA Today, MTV, The Wall Street Journal a The Huffington Post. Nejznámější je jejich série Super Power Beat Down, šou, která posbírala přes milión shlédnutí!
 


 

 

Annoying Orange
2014 - 2023 | 4 Videa online (4 videa stáhnutelná s CZ titulky)
The Annoying Orange (v češtině Otravný Pomeranč) je americký komediální internetový seriál vytvořený bývalým asistentem produkce MTV a studentem filmu Danem Boedigheimerem v roce 2009. Je o antropomorfistickém pomeranči, který otravuje svými urážejícími, někdy až hrubými vtipy.
 


 

 

Lone Wolf Studios
2014 - 2015 | 2 Videa online
Zordon of Eltar a Teenagers with Attitude jsou neoficiální, nevýdělečné fan filmy, které znovu objevují svět ságy Strážců Vesmíru ve stylu, co bylo před...


 

Power/Rangers Unauthorized
2015 | 1 Video online (1 video stáhnutelné s CZ titulky)
Power/Rangers je sci-fi akční fan fil režírovaný Josephem Kahnem a produkovaný Adi Shankarem. Je to reálná verze války mezi Strážci Vesmíru a Strojním Impériem. Strojní Impérium porazí Strážce Vesmíru v boji, zničí Megazord. Zemská vláda poté vyjedná příměří a Strážci Vesmíru jsou rozpuštěni.
 


 

 

Ismahawk
2016 | 1 Video online (1 video stáhnutelné s CZ titulky)
Skupina filmařů z Las Vegas s nadšením pro komiksy, akci a všechny druhy úžasnosti. Točí několikaminutové souboje, mezi které se dostalo i video se Strážci Vesmíru.


 

 

Kamen Ramen Studios
2017 - 2020 | 8 Videí online (15 videí stáhnutelných s CZ titulky)
Skupina akčních choreografů k pronajmutí, kteří se zabývají i tvorbou s tématikou Strážců Vesmíru.
 


 

Boom! Studios
2018 | 2 Videa online (2 videa stáhnutelná s CZ titulky)
Boom! Studios je americký vydavatel komiksů a grafických novel s centrem v Los Angeles, kteří vydávají průběžně dvě komiksové série s tématikou Strážců Vesmíru.
 


 

HyperdrivePics
2018 | 2 Videa online (2 videa stáhnutelné s CZ titulky)
Steven Zurita z HyperdrivePics přesvědčuje lidi o pravém opaku, že Vaše hnusné posedlosti jsou divné nebo ztráta času. Je profesionální filmař v Los Angeles a nedávno si vzal na starost i videa se Strážci Vesmíru. Šlo mu jen o to změnit podivné vášně do něčeho skvělého, co můžeme předvést!
 


 

Omar Zaki
2018 - 2020 | 2 Videa online (2 videa stáhnutelná s CZ titulky)
Omar Zaki je herec, kaskadér a ve volném čase dělá parkour a v nedávné době se ucházel o místo Červeného Strážce do série Power Rangers Beast Morphers. S kolegyní Caitlin Hutson nedávno natočili video Strážců Vesmíru.
 


 

Unworthy Productions
2019 - 2020 | 7 Videí online (7 videí stáhnutelných s CZ titulky)
Unworthy Productions vzniklo jako odnož Kamen Ramen Studios jako domov pro sérii Power Rangers Unworthy.
 


 

 

Henshin Squad
2019 - 2021 | 5 Videí online (4 videa stáhnutelná s CZ titulky)
Skupina pod vedením cosplayera, youtubera, výrobce rekvizit z Mexika jménem Dekamexican, který se po dlouhých letech příprav pustil do svého prvního vlastního projektu s tématikou Strážců Vesmíru a Super Sentai.
 


 


 

Crimson Vision Studios & Nerdbot & Anime Fire
2019 - 2023 | 18 Videí online (18 videí stáhnutelných s CZ titulky)
Colin Bass a Sean Swanson vytvořili Crimson Vision Studios ke konci roku 2011. Jejich láska ke komiksům a filmům je zavedla na mnoho cest, včetně rozhovorů, hudebních videí a mnoho dalšího. Jejich projekty jsou spojením cosplay a fanouškovských filmů. Rádi se učí novým věcem a rostou s komunitou.

Nerdbot Vám přináší všechny nerdy věci se zaměřením na originální obsah fan filmů, live streamů, hraní, filmů, TV, cosplay a Nerdbot událostí. Vítejte na nerdské straně života!

Nedávno se tyto dvě skupiny spojily a přináší nám spoustu nových sérií z vesmíru Strážců Vesmíru, kterou hromadně nazývají Power Rangers Extended Universe a obsahuje série Power Rangers: First Ninja, Power Rangers: Shattered Past, Power Rangers: Rise of the Ninja a Power Rangers: Bloodline of the Grid.
 


 

 

We Bare Bears
Mezi Námi Medvědy
2019 | 0 Videí online (1 video stáhnutelné s CZ dabingem a titulky)
We Bare Bears je americký animovaný seriál sledující tři medvědí bratry Grizzlyho, Pandu a Ledního Medvěda a jejich podivné pokusy integrovat se do života lidí v San Franciscu.
 


 

Power Rangers Battle for the Grid
2019 | 2 Videa (2 videa stáhnutelná s CZ titulky)
Power Rangers Battle for the Grid je bojová hra s postavami ze Strážců Vesmíru. Vychází pro konzole Xbox One, Nintendo Switch, PlayStation 4 a PC.
 


 

Fanward & AMCII WGz
2021 - 2022 | 2 Videa (2 videa stáhnutelná s CZ titulky)
Fanward! - Videa pro fanoušky Comic-Conu.
Fanoušci si zaslouží stejný typ reportáží, zákulisní příběhy a úplný přístup ke všemu, jako sportovní fanoušci! O to jste si fanoušci říkali a to Vám Fanward přináší! Jdeme na to!