Strážci
Tommy
Adam
Justin
Tanya
Kat

Zordy
Turbo Zordy

Arzenál
Zbraně/Výbava
Vozidla

Spojenci
Protivníci 

Zeonizér a Zeo Krystal
Kat použila svůj Zeonizér, když padala z útesu, aby zmírnila svůj dopad. Ale transformace v Zeo Strážce I byla přerušena nárazem na vodní hladinu.

Poprvé viděn v "A Zeo Beginning, část 2"


 
Turbo Morfér a Turbo Klíč
Turbo Morféry jsou transformační zařízení Turbo Strážců. Jako Zeonizéry se materializují na uživatelově zápěstí. Strážci používají své Turbo Morféry k transformování vložením klíče a otočením.

Poprvé viděn v "Strážci Vesmíru"

 
Komunikátor
Billy vytvořil komunikátory, aby když je třeba mohli Strážci kontaktovat Velín nebo jeden druhého. Komunikátory se také napojili na teleportační jednotku Velína, což umožňuje Strážcům teleportovat se na jakékoliv místo.

Poprvé viděn v "Velká Pětka"
 

 
Auto Blaster
Auto Blaster je primární střelná zbraň Strážců.

Poprvé viděn v "Strážci Vesmíru"
 

 
Turbo Navigátor
Turbo Navigátory byly vytvořené Zordonem a Alphou 5, aby pomohly Strážcům Vesmíru při sledování mimozemské aktivity. Turbo Navigátory jsou sofistikované ruční počítače se skvělými skenovacími schopnostmi. Když nejsou u Strážců, nabíjí se v Silo Komoře.

Poprvé viděn v "Strážci Vesmíru"
 

 
Turbo Bleskový Meč
Turbo Bleskový Meč je osobní zbraní Červeného Strážce. Je to dlouhý meč se štítováním ruky. Když je plně nabitý, dokáže vypustit devastující útok.

Poprvé viděn v "Strážci Vesmíru"
 

 
Turbo Ruční Vichřice
Turbo Ruční Vichřice jsou osobními zbraněmi Modrého Strážce. Velké jednoruční zbraně dokážou střílet mocné paprsky energie.

Poprvé viděny v "Strážci Vesmíru"
 

 
Turbo Hromový Kanón
Turbo Hromový Kanón je osobní zbraní Zeleného Strážce. Dokáže střílet mocné paprsky energie na nepřítele.

Poprvé viděn v "Strážci Vesmíru"
 

 
Turbo Hvězdné Nálože
Turbo Hvězdné Nálože jsou osobními zbraněmi Žluté Strážkyně. Mohou nastřádat ohromné množství elektřiny a poté ji vypustit na nepřítele.

Poprvé viděny v "Strážci Vesmíru"
 

 
Turbo Větrná Střela
Turbo Větrná Střela je osobní zbraní Růžové Strážkyně. Má formu luku a střílí růžové energetické šípy. Může střílet několikrát za sebou.

Poprvé viděna v "Strážci Vesmíru"
 

 
Silo Boxy
Pět Silo Boxů bylo vytvořeno Zordonem a Alphou 5 pro Strážce Vesmíru k použití v jakékoli situaci. Tyto batohy fungují jako balíčky pro přežití pro Strážce a jsou dodávány s příděly, vodou a dalšími užitečnými nástroji. Jako další funkce slouží Silo Box jako záchranný prostředek, lékárnička a obsahují high-tech dalekohledy.

Poprvé viděny v "Strážci Vesmíru"