Strážci
Tommy
Adam
Justin
Tanya
Kat

Zordy
Turbo Zordy

Arzenál
Zbraně/Výbava
Vozidla

Spojenci
Protivníci

Celé jméno: Adam Park
Označení Strážce: Zelený Turbo Strážce
Zbraně: Auto Blaster, Turbo Hromový Kanón
Příslušenství: Komunikátor, Turbo Morfér, Turbo Navigátor, Silo Box
Zordy: Pouštní Hrom
 
Aby mohl bojovat s přesilou na ostrově Muranthias Adam a jeho tým vytvořil Turbo Síly. Adamovi byl dán Turbo Zord Pouštního Hromu a schopnost morfovat v Zeleného Turbo Strážce. Adam pokračuje být tím plachým člověkem, který se velmi zajímá o bojová umění. Je nejvíce duchovní z celého týmu a na většinu soutěží pečlivě a tvrdě trénuje. Jeho národnost je korejská a on se rozhodl pro pokračování tradice a pro excelenci v bojových uměních. Jako Zelený Turbo Strážce Adam pilotuje Turbo Zord Pouštní Hrom, a jeho zbraní je Turbo Hromový Kanón.

Když o sobě Carlos jako o Strážci začíná pochybovat, dá mu Adam přídavný trénink, aby zvýšil jeho sebedůvěru. Když je napaden monstrem, Adam použitím zničené Silo Mince riskuje svůj život, aby zachránil svého přítele morfováním v Černého Strážce.

Pár let na to Rytíř Ochránce opraví jeho Silo Minci a obnoví síly Černého Strážce, aby se Adam mohl vrátit do akce jako vůdce týmu bývalých Strážců Vesmíru, kteří bojují za poražení zlé aliance vedené Thraxem - synem Lorda Zedda a Rity Repulsy.

Adam poté začal pracovat pro S.P.A. v systému Sirius, kde bojuje s Troobianským Impériem s pomocí maskovací technologie, kterou navrhl Billy. Po aktivaci Protokolu Bandora informuje Strážce, že let ze systému Sirius bude trvat 6 hodin. Dorazí poté, co Strážci porazí Robo Ritu a vezme zachráněné Strážce na Aquitar, aby je tam vrátili do původní podoby.