Strážci
Jason
Zack
Billy
Trini
Kimberly

Zordy
Bojové Zordy

Arzenál
Zbraně/Výbava

Spojenci
Protivníci 

Zordon
Zordon byl bývalý Červený Strážce, který byl zrazen a zabit Ritou Repulsou, bývalou Zelenou Strážkyní. Naštěstí Alpha 5 nahrál jeho vědomí do lodi a probudí se, když pět teenagerů najde Silo Mince a narazí na Velín. Původně chtěl Zordon použít teenagery, aby mohl opustit Morfovací Síť. Nicméně, když Billy zemřel a zbytek týmu se ukázal být vhodnými kandidáty na Strážce Vesmíru, Zordon obětoval svou šanci, aby znovu žil a oživil Billyho. Neustále se snaží pomáhat Jasonovi v jeho roli vůdce Strážců a připravuje ho na blížící se nebezpečí.

Poprvé viděn v "Power Rangers: Strážci Vesmíru"
 


 
Alpha 5
Alpha 5 je robotický pomocník Zordona, který se stará o chod Zordonovy mateřské lodi a monitoruje výskyt Formelínů v Andělském Háji.

Poprvé viděn v "Power Rangers: Strážci Vesmíru"


 


 
Šéf Colton
Šéf Colton má na starosti uprchlický tábor v Andělském Háji, kde se nachází přes 1000 lidí bez domova po souboji Megazordu s Goldarem.

Poprvé viděn v "Saban's Power Rangers: Aftershock"

Melanie Sheer
Melanie Sheer je vládní agentkou pracující pro skupinu Apex. Monitoruje aktivity Strážců a Formelínů. V zamaskování přivezla podporu pro postižené obyvatele Andělského Háje. Po zneškodnění převezla Jacoba a Aubrey do přísně tajné vládní budovy.

Poprvé viděna v "Saban's Power Rangers: Aftershock"