Strážci
Jason
Zack
Billy
Trini
Kimberly

Zordon
Fenix
Rita

Zordy
Bojové Zordy

Arzenál
Zbraně/Výbava

Spojenci
Protivníci

Celé jméno: Kimberly Hart
Označení Strážce: Růžový Strážce
Zbraně:
Příslušenství: Silo Mince
Zordy: Pterodaktyl Bojový Zord
 
Kimberly bývala královnou střední školy v Andělském Háji, ale byla vypuzena ze svého populárního klišé a nyní tápe při hledání své identity. Má nový rebelský přístup, ale za ním skrývá tajemství, které ji činí velmi zranitelnou. Kimberly je velmi sebevědomá a stojí si za svými názory. Je Jasonovou tajnou láskou, nicméně přiroste také k Trini.

Kimberlyino zrazení bývalé kamarádky ji tíží natolik, že se styděla přiznat své tajemství komukoliv jinému než Jasonovi. Kimina soutěživá nátura dobře posloužila k vyprovokování Trini v přátelské soutěžení, což upevnilo jejich vztah na rovnoprávný a přátelský. Měla ráda tůry, jak zmínila Jasonovi, že ráda objevuje kopce a hory na své straně města a ukázala tak svou lásku k přírodě a tišším částem života.

Ze všech Strážců byla Kimberly nejdynamičtější a nejpřátelštější z celého týmu, adaptovala se na své nové přátele a snažila se vykročit správnou nohou, aby zaplnila prázdnotu ve svém životě. Ona a ostatní si vyvinuli láskyplný vztah jeden k druhému.