Strážci
Tommy
J.J.

Arzenál
Zbraně/Výbava

Spojenci
Protivníci 

Mistrovský Morfér
Mistrovský Morfér používá technologii krystalového frekvenčního měniče k rychlému cyklování mezi Silo Mincemi. Umožňuje Tommymu používat všechny své síly. Před osmi lety při útěku rebelů z věznice S.P.D. se Tommy utkal s monstrem, které poškodilo Morfér, když v něm vyhořel obvod k cyklování sil. Tommy tak nyní může použít jenom zrovna nastavenou sílu a co hůř, po použití se daná Silo Mince zničí.

Poprvé viděn v "Dimensions in Danger"

 


 
Dračí Dýka
Dračí Dýka je zbraň původního Zeleného Strážce, kterou použil Tommy i J.J. ve svých bojích. Tato zbraň střílí paprsky zelené energie a je schopna přivolat Dračí Zord.

Poprvé viděna v "Zelený Strážce, část 5"

 

 

 
Zelený Krystal
Temné Krystaly jsou napojené na Lokarovu temnou magii navržené tak, aby vytvořily převrácené verze Strážců Vesmíru. Černý Krystal zvyšuje sílu, Žlutý rychlost, Růžový částečně vylepší všechny schopnosti... J.J. použil tento Zelený Krystal, aby se stal Zeleným Krystalovým Strážcem.

Poprvé viděn v "Power Rangers: Soul of the Dragon"

V komiksu byly k vidění i další historicky známé zbraně, ale buď nebyly vůbec použity, nebo na stránkách není vhodný obrázek k jejich zobrazení. Zbraněmi, které se objevily jsou:
Saba Bílého Strážce, Zeo Čepel a Zeo Laserová Pistole Červeného Zeo Strážce, Auto Blaster Červeného Turbo Strážce a Brachio Hůl Černého Dino Strážce.