Strážci
Tommy
J.J.

Arzenál
Zbraně/Výbava

Spojenci
Protivníci


Lokar
Lokar je záhadný zlý intergalaktický čaroděj, který vládne dimenzi Talos. Občasně pomáhal Ritě Repulse v jejích bojích proti Strážcům Vesmíru. Lokar přijal Škorpínu, která byla zapovězena Ritou Repulsou. Když Zordonova Vlna energie zničila všechny jeho spojence v naší dimenzi, vyslal zpět na Zemi Škorpínu, která mu měla dát obřadní oběť, ale selhala a Lokar ji vzal zpět do dimenze Talos. Řekl, že až se příště vrátí, bude to znamenat konec světa.

Poprvé viděn v "Ostrov Iluzí, část 1"
 


 
Škorpína
Škorpína byla kdysi dávno nespokojena se svým místem po boku Rity Repulsy a tak se rozhodla ukrást jednu z Ritiných posvátných knih kouzel, ale byla přistižena a zapovězena do dimenze Talos, které vládl Lokar. Strávila roky smlouváním, ale neměla mu co nabídnout. Dokud Zordonova vlna energie nezničila všechny Lokarovi spojence v naší galaxii. Generace práce byly pryč. Zatímco Rita a Zedd byli očištěni, Škorpína byla v jiné dimenzi a tak na ní Zordonova vlna neměla vliv. Škorpína se nabídla Lokarovi, že bude jeho agentem na Zemi. Vybavená mocnými krystaly napojenými na Lokarovu magii, které vytvářely zvrácené verze Strážců Vesmíru. Škorpína začala od nuly a dávala je soupeřícím gangům, aby se Lokar mohl krmit na vzniklém chaosu. Nakonec nabídla Lokarovi obřadní oběť v podobě J.J.e Olivera, ale selhala a byla poslána zpět do dimenze Talos.

Poprvé viděna v "Zelený Strážce, část 3"


 
Krystalová Škorpína
K boji s Tommym a dalšími důstojníky S.P.D. Škorpína použila temné Krystaly, aby se změnila do této monstrózní podoby. Její čas ale vypršel a Lokar ji vtáhl zpět do dimenze Talos.

Poprvé viděna v "Power Rangers: Soul of the Dragon"


 
Maurice
Maurice je přímo napojen na Čarodějnici a jako její dealer nabízí Krystaly znepřáteleným gangům, aby získali výhodu jeden nad druhým. Nakonec je zatčen Modrým Senturiónem a dalšími S.P.D. důstojníky.

Poprvé viděn v "Power Rangers: Soul of the Dragon"


 
Mimozemšťani z baru
Tato skupina mimozemšťanů napadne Tommyho v baru, když pátrá po informacích o Mauricovi a J.J.ovi. Jejich útok zastaví až morfování v Černého Dino Strážce, který z nich dostane hledané informace.

Poprvé viděni v "Power Rangers: Soul of the Dragon"

Rebel
Monstrum, které bylo mezi vězni na útěku z S.P.D. věznice. Při svém útěku se utkal s Tommym, poškodil jeho Mistrovský Morfér a poranil jeho záda natolik, že musí Tommy mít kybernetický implantát, ale nakonec byl znovu polapen.

Poprvé viděn v "Power Rangers: Soul of the Dragon"