Strážci
Tommy
Rocky
Adam
Billy
Aisha
Kimberly

Zordy
Ninja Zordy

Arzenál
Zbraně/Výbava

Spojenci
Protivníci 

Silo Morfér

Strážci Vesmíru používají tyto Morféry, aby se proměnili do svých obrněných forem. Morfér spouští okamžitou transformaci, nebo metamorfózu. Dává tak Strážcům přístup ke zvýšené síle, rychlosti a odolnosti pro boj s monstry. Každý Strážce má Morfér ve své vlastní barvě a je v nich umístěna Silo Mince.

Poprvé viděn v "Power Rangers: Film"
 

Silo Mince
Silo Mince jsou zdrojem sil Strážců Vesmíru. Silo Mince soustřeďovaly sílu z Velína. Bílý Strážce měl sílu Bílého Tygra, zatímco ostatní Strážci měli Silo Mince s tématikou dinosaurů. Po zničení Velína Strážci o své síly přišli.

Poprvé viděny v "Power Rangers: Film"
 


 
Komunikátor
Každý Strážce má svůj barevně označený Komunikátor, který mu umožňuje komunikovat s Velínem a dává mu přístup k jeho teleportačnímu systému.

Poprvé viděn v "Power Rangers: Film"

 

 


 
Silo Pal
Silo Pal je standartní základní zbraní Strážců kromě Bílého Strážce. Každý Strážce vlastní Silo Pal ve své barvě. Ve filmu nebyly nikdy použity.

Poprvé viděn v "Power Rangers: Film"

 


 
Saba
Saba je šavle patřící Bílému Strážci. Má schopnost levitovat a střílet optické paprsky. Objeví se jen při zavolání. Když byl zničen Velín, Saba zmizela.

Poprvé viděna v "Bílé Světlo, část 2"


 
Stega Žihadlo
Stega Žihadlo je uchopovací nástroj Modrého Strážce.

Poprvé viděno v "Power Rangers: Film"


 
Pterodaktylí Hromobič
Pterodaktylí Hromobič je zbraň Růžového Strážce. Je to krátký obušek, který vypouští svinovací bič, který může být použit k zelektrizování, švihnutí a uchopení nepřátel.

Poprvé viděn v "Power Rangers: Film"


 
Silo Skop
Silo Skop je modifikací helmy Červeného Strážce, která kompletně zakryje hledí. Silo Skop má infračervené senzory, které umožňují Červenému Strážci vidět i maskované protivníky.

Poprvé viděn v "Power Rangers: Film"


 
Silo Paprsky
Silo Paprsky jsou silná světla přidělaná na helmu Žlutého Strážce. Jsou používány jako přední světla helmy.

Poprvé viděn v "Power Rangers: Film"


 
Ninjetti
Ninjetti podoba byla Strážcům dána Dulceou, aby překonali divoký Phaedos a získali Velkou Sílu. To jim dalo větší sílu a pohyblivost. Síly Ninjetti se napojily na jejich zvířecí duchy. Když Strážci došli k Monolitu, zjistili, že jejich zvířecí duchové jsou na něm již vyobrazeny.

Poprvé viděni v "Power Rangers: Film"

 

Ninja Silo Mince
Když Strážci získali na Phaedosu Velkou Sílu, získali nové Ninja Silo Mince, které jim vrátili jejich síly a schopnost morfovat ve Strážce Vesmíru.

Poprvé viděny v "Power Rangers: Film"