Animaniacs
Walter Melon
France Five
Emo Rangers
CollegeHumor
Key & Peele
XFX
Adult Swim
Bat in the Sun
Annoying Orange

Lone Wolf Studios
The Bootleg Universe
Ismahawk
Kamen Ramen Studios
Boom! Studios
HyperdrivePics
Omar Zaki
Kurt Bastelt
Unworthy Productions
Henshin Squad
Crimson Vision Studios
We Bare Bears
Battle for the Grid
Fanward
Kombat in the Grid
ZenithFilms Media

 


 

Animaniacs
Animáci
1995 | 1 Video online (1 video stáhnutelné s CZ dabingem)
Sourozenci Yakko, Wakko a Dot Warnerovi způsobili před padesáti lety tolik škody a zmatku, že museli být zavřeni ve vodárenské věži Warner Bros. Podařilo se jim uniknout a spolu se svými stejně praštěnými kamarády zažívají bláznivá a legrační dobrodružství.
 

 

 

 

Walter Melon
Bulva Meloun
1998 | 1 Video online (1 video stáhnutelné s CZ dabingem)
Bulva Meloun byla animovaná série založená na francouzském komiksu. Bulva Meloun a jeho nejlepší přítel pracují jako hrdinové k pronajmutí a jako zástup pro známé superhrdiny, kteří nešťastnou náhodou nemohou zachránit svět.
 


 

 

Jushi Sentai France Five
2000 - 2013 | 6 Videí online (6 videí stáhnutelných s CZ titulky)
Francouzská Pětka je francouzská mini série režírovaná Alexem Pilotem a produkovaná Buki X-4 Productions od roku 2000. Je to ve Francii velmi populární Super Sentai série. Sentai série mívají jistý motiv a Francouzská Pětka má každého člena pod jistým motivem z francouzské kultury.
 


 

 

Mighty Moshin Emo Rangers
2005 - 2015 | 8 Videí online
Mighty Moshin' Emo Rangers byla televizní minisérie na MTV UK. Šou byla parodií na Mighty Morphin Power Rangers. Série byla režírována Chrisem Phillipsem a Nickem Pittomem. Vše začalo jako fanouškovský projekt, ale byla rychle vybrána do MTV UK v roce 2006 a dostala se i do americké MTV.
 


 

 

CollegeHumor
2010 | 1 Video online (1 video online s CZ titulky)
CollegeHumor je americký komediální internetový server. Obsahuje jednak vlastní původní komediální tvorbu. Stránka byla založena v roce 1999 Joshem Abramsonem a Rickym Van Veenem. Pod hlavičkou CollegeHumor Originals jsou na serveru vydávány různé jednorázové komediální skeče, krátké filmy a videoklipy.
 


 

 

Key & Peele
2012 | 1 Video online (1 video online s CZ titulky)
Key & Peele je americká skečová komediální televizní série vytvořená Keegan-Michaelem Keyem a Jordanem Peelem pro Comedy Central.
 


 

 

XFX
2012 | 1 Video online (1 video online s CZ titulky)
XFX je výrobní divize Hong Kongské firmy. XFX divize má své ředitelství v Ontariu, Kalifornii a specializuje se na výrobu grafických karet, zdrojů a základních desek.
 


 

 

Adult Swim
2013 | 1 Video online (1 video online s CZ titulky)
Adult Swim je Váše noční domov animací a komedií. Všechno tu je. A nezapomeňte navštívit AdultSwim.com. Víme, že nemůžete zapomenout, ale jentak pro jistotu připomínáme.


 

Bat in the Sun
2013 - 2021 | 4 Videa online (4 videa stáhnutelná s CZ titulky)
Bat in the Sun je audiovizuální společnost založena v roce 2001 Aarone a Seanem Schoenkeovými. Jejich práce posbírala mnoho ocenění a získala si velkou popularitu ve filmovém průmyslu. Jejich filmy se objevily v USA Today, MTV, The Wall Street Journal a The Huffington Post. Nejznámější je jejich série Super Power Beat Down, šou, která posbírala přes milión shlédnutí!
 


 

 

Annoying Orange
2014 - 2023 | 6 Videí online (6 videí online s CZ titulky)
The Annoying Orange (v češtině Otravný Pomeranč) je americký komediální internetový seriál vytvořený bývalým asistentem produkce MTV a studentem filmu Danem Boedigheimerem v roce 2009. Je o antropomorfistickém pomeranči, který otravuje svými urážejícími, někdy až hrubými vtipy.
 


 

 

Lone Wolf Studios
2014 - 2015 | 2 Videa online
Zordon of Eltar a Teenagers with Attitude jsou neoficiální, nevýdělečné fan filmy, které znovu objevují svět ságy Strážců Vesmíru ve stylu, co bylo před...


 

The Bootleg Universe
2015 - 2023 | 1 Video online (2 videa stáhnutelná s CZ prvky)
The Bootleg Universe
Adiho Shankara je mediální společnost založená v roce 2012 indicko-americkým producentem Adi Shankarem. Začalo to jako série neautorizovaných fanouškovských filmů na YouTube, než se vyvinulo v plnohodnotnou zábavní značku.
 


 

 

Ismahawk
2016 | 1 Video online (1 video stáhnutelné s CZ titulky)
Skupina filmařů z Las Vegas s nadšením pro komiksy, akci a všechny druhy úžasnosti. Točí několikaminutové souboje, mezi které se dostalo i video se Strážci Vesmíru.


 

 

Kamen Ramen Studios
2017 - 2020 | 8 Videí online (15 videí stáhnutelných s CZ titulky)
Skupina akčních choreografů k pronajmutí, kteří se zabývají i tvorbou s tématikou Strážců Vesmíru.
 


 

Boom! Studios
2018 | 2 Videa online (2 videa stáhnutelná s CZ titulky)
Boom! Studios je americký vydavatel komiksů a grafických novel s centrem v Los Angeles, kteří vydávají průběžně dvě komiksové série s tématikou Strážců Vesmíru.
 


 

HyperdrivePics
2018 | 2 Videa online (2 videa online s CZ titulky)
Steven Zurita z HyperdrivePics přesvědčuje lidi o pravém opaku, že Vaše hnusné posedlosti jsou divné nebo ztráta času. Je profesionální filmař v Los Angeles a nedávno si vzal na starost i videa se Strážci Vesmíru. Šlo mu jen o to změnit podivné vášně do něčeho skvělého, co můžeme předvést!
 


 

Omar Zaki
2018 - 2020 | 2 Videa online (2 videa stáhnutelná s CZ titulky)
Omar Zaki je herec, kaskadér a ve volném čase dělá parkour a v nedávné době se ucházel o místo Červeného Strážce do série Power Rangers Beast Morphers. S kolegyní Caitlin Hutson nedávno natočili video Strážců Vesmíru.
 


 

 

Kurt Bastelt
2018 - 2020 | 9 Videí online
Kurt Bastelt je youtuber, na jehož kanále najdete návody na řemesla, cosplay, vizuální efekty a hlavně fanfilm Ninjetti.
 


 

Unworthy Productions
2019 - 2023 | 8 Videí online (8 videí online, 1 ke stažení s CZ titulky)
Unworthy Productions vzniklo jako odnož Kamen Ramen Studios jako domov pro sérii Power Rangers Unworthy.
 


 

 

Henshin Squad
2019 - 2021 | 5 Videí online (5 stáhnutelných CZ titulků)
Skupina pod vedením cosplayera, youtubera, výrobce rekvizit z Mexika jménem Dekamexican, který se po dlouhých letech příprav pustil do svého prvního vlastního projektu s tématikou Strážců Vesmíru a Super Sentai.
 


 

 

Crimson Vision Studios & Nerdbot & Anime Fire
2019 - 2023 | 17 Videí online (17 videí stáhnutelných s CZ titulky)
Colin Bass a Sean Swanson vytvořili Crimson Vision Studios ke konci roku 2011. Jejich láska ke komiksům a filmům je zavedla na mnoho cest, včetně rozhovorů, hudebních videí a mnoho dalšího. Jejich projekty jsou spojením cosplay a fanouškovských filmů. Rádi se učí novým věcem a rostou s komunitou.
 


 

 

We Bare Bears
Mezi Námi Medvědy
2019 | 0 Videí online (1 video stáhnutelné s CZ dabingem a titulky)
We Bare Bears je americký animovaný seriál sledující tři medvědí bratry Grizzlyho, Pandu a Ledního Medvěda a jejich podivné pokusy integrovat se do života lidí v San Franciscu.
 


 

Power Rangers Battle for the Grid
2019 | 2 Videa online (2 videa stáhnutelná s CZ titulky)
Power Rangers Battle for the Grid je bojová hra s postavami ze Strážců Vesmíru. Vychází pro konzole Xbox One, Nintendo Switch, PlayStation 4 a PC.
 


 

 

Fanward & AMCII WGz
2021 - 2022 | 3 Videa online (3 videa stáhnutelná s CZ titulky)
Fanward! - Videa pro fanoušky Comic-Conu.
Fanoušci si zaslouží stejný typ reportáží, zákulisní příběhy a úplný přístup ke všemu, jako sportovní fanoušci! O to jste si fanoušci říkali a to Vám Fanward přináší! Jdeme na to!


 

 

Kombat in the Grid
2021 - 2023 | 3 Videa online
Kombat In The Grid je dílem lásky, které dali dohromady cosplayeři, fanoušci, přátelé a rodina. Srdce spojená láskou a vzrušením našich oblíbených fanouškovských základen. V čele s cosplayerem a fanouškem, Dpcx Patronem. Herci a štáb se spojili a vylili svá srdce a duše, aby vytvořili obsah, který je milostným dopisem tvůrcům a hercům, kteří byli a stále jsou součástí věcí, které fanoušci milovali po desetiletí. A nyní buďte svědky kreativity, síly a zábavy. Připravte se na Kombat In The Grid...
 


 

ZenithFilms Media
2022 - 2023 | 3 Videa online
ZenithFilms Media je začínající mediální vydavatelství sídlící v Detroitu. Od krátkých filmů, přes hudební videa až po domov Strážců Vesmíru, je tu něco pro každého, kdo miluje filmy!