Mighty Morphin
Zeo
in Space
Lost Galaxy
Lightspeed Rescue
Ninja Storm
Dino Thunder
S.P.D.
Mystic Force
Operation Overdrive
Samurai
Megaforce
Ninja Steel
Cosmic Fury

Saban's Power Rangers
Once & Always
Ostatní

VR Troopers
Masked Rider
Mystic Knights
White Dragon

 


 
Mighty Morphin Power Rangers
1993-1995 | 13 Bonusů (11 Bonusů ke stažení)
Když čarodějnice Rita Repulsa unikla ze svého vězení, Zordon musel reagovat a utvořil Strážce Vesmíru. Pět středoškolských studentů začali legendu použitím Silo Mincí k transformaci a odvrácením zlých vesmírných mimozemšťanů s jejich Dinozordy.

 

 
Power Rangers Zeo
1996 | 6 Bonusů (6 Bonusů ke stažení)
Se zničenými Silo Mincemi, Strážci potřebují nový zdroj síly, a tak znovu zformují Zeo Krystal, který je promění na Zeo Strážce Vesmíru. S použitím jejich Zeo síly, musí ochránit Zemi od invaze Strojního Impéria.
 

 

 
Power Rangers in Space
1998 | 1 Bonus (1 Bonus ke stažení)
Jak strážci odlétají do vesmíru, aby zabránili Temnému Přízraku v ukradení Zordonovy energie, stanou se Vesmírnými Strážci, poletujícími kosmem v Astro Megalodi a bojující s princeznou zla, Astronemou.
 

 

 
Power Rangers Lost Galaxy
1999 | 1 Bonus (1 Bonus ke stažení)

Strážci Vesmíru cestují hluboko do vesmíru na palubě vesmírné stanice ze Země, kde se utkají s více silnými zlými mimozemšťany. Strážci Ztracené Galaxie zaznamenávají jejich boj k ochraně kolonie za použití síly Quasarových Mečů a jejich Galaktických Šelem.
 


 

 
Power Rangers Lightspeed Rescue
2000 | 1 Bonus (1 Bonus ke stažení)
Když se opět znovuzrodí démoni, aby zajali město Námořníkův Záliv, ochranná organizace shromáždí tým k boji s jednotkami zla. Pět hrdinů z Rychlosti Světla zužitkují nejnovější technologii k obraně města.
 

 

 
Power Rangers Ninja Storm
2003 | 2 Bonusy (2 Bonusy ke stažení)
Tři nepoddajní studenti jsou poslední, kteří zůstali na ninja akademii poté, co zlí mimozemšťani napadli Zemi. Aby zachránili svět, jejich ninja mistr je učí spojit starověké mystické energie, které je transformují ve Strážce Vesmíru.
 

 

 
Power Rangers Dino Thunder
2004 | 2 Bonusy (2 Bonusy ke stažení)
Dr. Tommy Oliver musí rekrutovat samotářskou muzikantku, prvotřídního hráče a unáhleného fotbalistu jako nový tým Strážců Vesmíru, aby zachránili svět před Mesogogem. Musí také opět navázat na svou minulost Strážce Vesmíru, když se stane Černým Strážcem a vede svůj tým. S pomocí původně zlého Bílého Strážce se strážci musí spojit s Dino Krystaly a zastavit Mesogoga jednou provždy.
 

 

 
Power Rangers S.P.D.
2005 | 6 Bonusů (6 Bonusů ke stažení)
Pod velením Anubise Crugera byla vytvořena dobře trénovaná policejní jednotka, Speciální Policie Delta, neboli S.P.D., aby udržovala mír. Pět hrdinů se sjednotí dohromady, aby sloužili a ochraňovali galaxii jako Strážci Vesmíru S.P.D. - proti zlémul císaři Gruummovi, veliteli bitevní vesmírné lodi.
 

 

 
Power Rangers Mystic Force
2006 | 19 Bonusů (19 Bonusů ke stažení)
Planeta Země žije v časech míru, když tu je tichá čistota narušena pod útoky od nového zla... Ihned nato pět odvážných teenagerů zjistí své skutečné totožnosti - hrdinové obdaření mystickými silami předurčeni bránit Zemi jako Strážci Vesmíru.
 

 

 
Power Rangers Operation Overdrive
2007 | 7 Bonusů (7 Bonusů ke stažení)
Pět drahokamů mocné Koruny Aurory bylo rozseto po Zemi, aby se zabránilo Moltorovi a Fluriousovi, kteří byli prokleti, když ji hledali, aby se jich zmocnili. Je rekrutováno pět mladých dobrodruhů zámožným lovcem pokladů Andrew Hartfordem, aby se stali Strážci Vesmíru a chránili Zemi.
 

 

 
Power Rangers Samurai / Power Rangers Super Samurai
2011-2012 | 10 Bonusů (10 Bonusů ke stažení)
Pět hrdinů používá Symboly Moci k boji proti zlému Mistru Xandredovi a jeho armádě Nighloků. Xandred je uvězněn na bárce na řece Sanzu a plánuje zaplavit planetu. Na jejich cestě Strážci získají speciální disky a zkrotí jejich síly.
 

 

 
Power Rangers Megaforce
2013 | 1 Bonus (1 Bonus ke stažení)
Když zaútočí mimozemšťané z Válečné Hvězdy, mystický ochránce Země jménem Gosei naverbuje pět středoškoláků, aby se stali Strážci Vesmíru a zahnali zlé vesmírné mimozemšťany svými Gosei Mechazordy.
 

 
Power Rangers Ninja Steel / Power Rangers Super Ninja Steel
2017-2018 | 1 Bonus (1 Bonus ke stažení)
Nejpopulárnější show je vysílána napříč galaxiemi a úřadující šampión, Galvanax, posílá své nejlepší soutěžící na Zemi, aby ukradli mýtické Ninja Silo Hvězdice, aby ovládl vesmír. Je utvořen nový tým hrdinů, aby bránili Silo Hvězdice, před padnutím do špatných rukou.
 

 
Power Rangers Cosmic Fury
2023 | 2 Bonusy (2 Bonusy ke stažení)
V Power Rangers Dino Fury je na Zemi vypuštěna armáda mocných mimozemských bytostí a ohrožují život, jak ho známe. Tým Strážců Vesmíru poháněnými prehistorickou silou dinosaurů je vybrán, aby se vypořádal s touto hrozbou. Dobrodružství pokračuje a náš tým zamíří do vesmíru!
 

 

 
Saban's Power Rangers
2017 | 16 Bonusů (16 Bonusů ke stažení)
Power Rangers: Strážci Vesmíru promítá pět obyčejných teenagerů, kteří se musí stát něčím mimořádným, když se dozví, že jejich malé město Andělský Háj a celý svět je na hranici vyhlazení mimozemskou hrozbou. Vybráni osudem, naši hrdinové rychle zjišťují, že jsou jediní, kdo může zachránit planetu. Ale aby se tak stalo, budou muset překonat své životní problémy než bude příliš pozdě a spojit se dohromady jako Strážci Vesmíru.
 

 
Mighty Morphin Power Rangers Once & Always
2023 | 3 Bonusy (3 Bonusy ke stažení)
30 let poté, co moudrý a mocný Zordon utvořil Strážce Vesmíru, tým stojí tváří v tvář známé hrozbě z minulosti. Z důvodu globální krize jsou znovu povoláni, aby byli hrdiny, které svět potřebuje.

 

 
Ostatní Bonusy
1993-2023 | 10 Bonusů (10 Bonusů ke stažení)
 

 
VR Troopers
1994-1996 | 1 Bonus (1 Bonus ke stažení)
Když tři mladí teenageři získají mimořádné schopnosti, které jim umožní proměnit se ve virtuální superhrdiny, jsou pověřeni úkolem bránit náš svět před útočícími silami zlého mutanta známého jako Grimlord.

 
Masked Rider
1995-1996 | 1 Bonus (1 Bonus ke stažení)
Na vzdálené planetě jménem Edenoi, mladý princ jménem Dex dostal od svého dědečka krále velkou moc a je poslán na planetu Zemi, aby ji ochránil před postupujícím zlem Hraběte Dregona a jeho zlomyslných Hmyzožravců. Na Zemi je adoptován laskavou rodinou a učí se žít jako člověk. Se svým společníkem Ferbem po boku je Dex stále ostražitý, připravený okamžitě využít své schopnosti, aby se stal Maskovaným jezdcem.
 

 
Mystic Knights of Tir na Nog
1998-1999 | 1 Bonus (1 Bonus ke stažení)
Když tyranská královna ze země Temra vtrhne do mírumilovné země Kells, král Conchobar se musí spolehnout na prastarou legendu, která mluví o sirotkovi, který najde mocného válečníka Drakantu a přinese mír do Kells. Legenda také vypráví o Mystických Rytířích, kterí pokračují v obraně Kells před královnou Maeve a veškerou její zlou magií.
 

 
Legend of the White Dragon
2024 | 6 Bonusů (6 Bonusů ke stažení)
Tři roky poté, co byl Erik Reed poražen v kolosální bitvě, byl obviněn ze škod, které způsobil a jeho identita byla odhalena, což z něj udělalo uprchlíka a pronásledovaného muže. Erik se spojí s lidmi z minulosti a vytvoří nový tým, aby znovu získal své schopnosti. Jakmile se znovu sejde, on a jeho tým jsou připraveni bojovat s novým padouchem, který se nedávno objevil a hledá pomstu proti Bílému Drakovi. Erik musí spolupracovat na zastavení padoucha v naději, že očistí své jméno a shledá se se svou rodinou.