Mighty Morphin
Turbo
Saban's Power Rangers
Once & Always

 


 
Mighty Morphin Power Rangers: the Movie
Power Rangers: Film
1995
| 95 min.
Před mnoha staletími přišel do města Andělský Háj bájný interdimenzionální Zordon, aby tu založil středisko svého věčného boje proti zlu. S pomocí svého věrného společníka Alphy 5 vyhledal ten šlechetný muž šest mladých lidí a obdařil je mocí proměňovat v nadlidské bojovníky. V případě nouze mohli mladí hrdinové použít bojových vozidel zvaných Zordy. Totožnost těch šesti zůstala tajemstvím, tradice přetrvává dodnes.
 

 

 
Turbo: A Power Rangers Movie
Strážci Vesmíru
1997 | 99 min.
Na vzdálené planetě žije velký čaroděj jménem Lerigot. Je strážcem zlatého klíče, kterým se odemyká brána do nekonečného vesmíru. Lerigota pronásleduje zlá galaktická bytost jménem Divatox, která chce získat čarodějovu moc, aby mohla osvobodit strašlivého netvora. S ním chce totiž uzavřít zlověstné manželství a násilím ovládnout celou galaxii. Lerigotovi můžou pomoci pouze jeho mocní přátelé, ale nejdřív musí uprchnout ze své planety na Zem.
 

 

 
Saban's Power Rangers
Power Rangers: Stážci Vesmíru
2017 | 124 min.
Power Rangers: Strážci Vesmíru promítá pět obyčejných teenagerů, kteří se musí stát něčím mimořádným, když se dozví, že jejich malé město Andělský Háj a celý svět je na hranici vyhlazení mimozemskou hrozbou. Vybráni osudem, naši hrdinové rychle zjišťují, že jsou jediní, kdo může zachránit planetu. Ale aby se tak stalo, budou muset překonat své životní problémy než bude příliš pozdě a spojit se dohromady jako Strážci Vesmíru.
 

 

 

Mighty Morphin Power Rangers: Once & Always
Mighty Morphin Power Rangers: Jednou Provždy
2023 | 55 min.
30 let poté, co moudrý a mocný Zordon utvořil Strážce Vesmíru, tým stojí tváří v tvář známé hrozbě z minulosti. Z důvodu globální krize jsou znovu povoláni, aby byli hrdiny, které svět potřebuje.